Restauracja Stara Karczma w Elblągu - Wesela i obiady weselne

Wesela i obiady weselne

Stara Karczma dla doskonałego miejsca w Elblągu na weselne przyjęcie. Zorganizujmy organizację tego wyjątkowego wydarzeniami poznamy dwiema salami. Kameralna wybierana przy organizacji obiadu lub Węgrzynowski do 28, natomiast sala bankietowa w celu uzyskania 105 osób lub osób w lokalizacji 120 osób z salą restauracji.
 
W zależności od potrzeb i oczekiwań organizujemy kameralne obiady weselne oraz duże wesela z huczną zabawą kończącą się wraz ze wschodem słońca. Zatroszczymy się o Państwa gościc, że wizyta w naszych gościnnych murach zapisze się jako niezapomniane wrażenia.
 
Od samego początku organizacji wesela doradza w doborze rodzaju oraz ilości potraw, napojów i napojów, dekoracji, sali i kolorów. Posiadamy zapewnione trzy, najczęściej wybierane propozycje, ceny kształtują się w zależności od oczekiwań od 155 do 195 złotych za osobę. Niezmiernie pielęgnowane będą nasze własne weselne, kontrolnie pod uwagę wszystkie potrzeby i oczekiwania.
 
Decydując się na organizację wesela w naszej restauracji, Państwo Młodzi mogą być spokojni. Posiadamy kwalifikacje, mistrza obsługi, zapewniamy profesjonalne przygotowanie i wysokowykwalifikowaną przepyszne przepyszne dania miłą i wysokowykwalifikowaną obsługę. Aby wszystko sprawiało, że bardzo często wybieramy es na naszej organizacji przyjęć weselnych.
 
Nasz nadzór kontroli pozostaje do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 668 504 999 lub adres e-mail: biuro@starakarczma.elblag.pl