Restauracja Stara Karczma w Elblągu - Wesela i obiady weselne

Wesela i obiady weselne

Stara Karczma to doskonałe miejsce w Elblągu na weselne przyjęcie. Do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia dysponujemy dwiema salami. Kameralna jest najczęściej wybierana przy organizacji obiadu lub przyjęcia do 28 osób, natomiast sala bankietowa może ugościć 105 osób lub w połączeniu z salą restauracyjną 120 osób.
 
W zależności od potrzeb i oczekiwań organizujemy kameralne obiady weselne oraz duże wesela z huczną zabawą kończącą się wraz ze wschodem słońca. Zatroszczymy się o Państwa gości  sprawiając, że wizyta w naszych gościnnych murach zapisze się jako niezapomniane wrażenia.
 
Od samego początku organizacji wesela doradzamy w doborze rodzaju oraz ilości potraw, napojów i alkoholi, dekoracji sali i kolorystyce. Posiadamy przygotowane trzy, najczęściej wybierane propozycje, których ceny kształtują się w zależności od oczekiwań od 155 do 195 złotych za osobę. Niezmiernie starannie przygotowujemy nasze przyjęcia weselne, biorąc pod uwagę wszystkie potrzeby i oczekiwania gości.
 
Decydując się na organizację wesela w naszej restauracji, Państwo Młodzi mogą być spokojni. Posiadamy bogate doświadczenie, dlatego zapewniamy profesjonalne przygotowanie, przepyszne dania, oraz miłą i wysoko wykwalifikowaną obsługę. To wszystko sprawia, że jesteśmy bardzo często wybieraną restauracją na organizację przyjęć weselnych.
 
Nasz manager restauracji pozostaje do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 668 504 999 lub adresem e-mail: biuro@starakarczma.elblag.pl