Restauracja Stara Karczma w Elblągu - Torty i ciasta

Torty i ciasta

Torty są nierozerwalnie związane z uroczystościami. Niezależnie, czy jest to wesele, urodziny, czy inna okazja, tort powinien musi być wyjątkowy – smaczny i piękny. Właśnie tym wyznacznikiem kierujemy się od samego początku robienia tortów i ciast.
 
Nasz warsztat cukierniczy dba o to, aby biszkopt był miękki i delikatny, a śmietana świeża, smaczna i naturalna. U nas nie ma miejsca na sztuczne barwniki, czy inne gotowe produkty, które mogłyby zepsuć przyjemność jedzenia tortów. Wypiekamy torty, które są prawdziwą ucztą dla podniebienia. Łącząc doświadczenie i umiejętności artystyczne, nasi kucharze tworzą piękne i smakowite dzieła sztuki kulinarnej. Niezależnie od uroczystości, podobają się i smakują wszystkim – dzieciom i dorosłym.
 
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Tworzymy standardowe torty okrągłe, kwadratowe oraz o określonym kształcie. Mogą być skromne, z rozmachem, eleganckie, zabawne, ale przede wszystkim dostosowane do potrzeb gości. Prawdopodobnie to tylko jedne z wielu walorów naszych tortów, po które goście regularnie wracają. Dlatego jesteśmy przekonani, że zamawiając u nas tort stwierdzisz, że będzie on o niebo smaczniejszy niż z popularnych piekarni i cukierni.
 
Torty okolicznościowe przygotowywane przez naszego cukiernika, w zależności od smaku i dekoracji, kosztują około 85 zł za kilogram. Chcesz poznać pełną ofertę dopasowaną do twoich potrzeb? Zapraszamy do kontaktu z naszym managerem restauracji -  tel. 668 504 999, adres e-mail: biuro@starakarczma.elblag.pl
Sprawdź poniżej nasze propozycje menu: