Restauracja Stara Karczma w Elblągu - Przyjęcia komunijne

Przyjęcia komunijne

Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważne wydarzenie w życiu dzieci, ale również jedna z nielicznych okazji do dużych, rodzinnych spotkań. Restauracja Stara Karczma jest doskonałym miejscem, gdzie można zorganizować takie przyjęcie.
 
Lokalizacja restauracji przy parku Dolinka stanowi bardzo atrakcyjne miejsce nie tylko na samo spotkanie, ale również wspaniały rodzinny spacer, co szczególnie w ciepłe dni mile zaskoczy Państwa gości.
 
Przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej proponujemy w jednej z trzech sal – kameralnej, bankietowej lub restauracyjnej. Tradycyjnie w sali kameralnej organizujemy rodzinne spotkania do 20 osób, większe już w sali bankietowej i restauracyjnej. 
 
Zapewniamy smaczne dania i piękny wystrój, które są podstawą podczas organizacji przyjęcia komunijnego. Na tę wyjątkową okazję przygotujemy gustowne dekoracje stołów w połączeniu z żywymi kwiatami. Co prawda specjalizujemy się w daniach kuchni polskiej, jednak nie stanowi dla nas problemu dostosowanie komunijnego menu do Państwa potrzeb, a szczególnie najmłodszych gości.
 
Nasz manager restauracji chętnie pomoże Państwu dokonać najlepszego wyboru – telefon: 668 504 999, e-mail: biuro@starakarczma.elblag.pl
Obejrzyj nasze zdjęcia