Restauracja Stara Karczma w Elblągu - Catering i dania na dowóz

Catering i dania na dowóz

Dla wszystkich, którzy cenią polskie dania serwowane w restauracji Stara Karczma mamy rozwiązania, które zdecydowanie ułatwiają życie. Nasza kuchnia nie zamyka się wyłącznie w gościnnych murach restauracji, ale również wychodzi poza nie. Oferujemy catering dla firm oraz osób prywatnych.
 
Dzięki temu możecie Państwo celebrować ucztę w domu, bądź w firmie, mając pewność że przygotowane dania będą takie jak zawsze - smaczne i przygotowane od podstaw zgodnie z naszą sztuką wypracowaną od wielu lat. U nas możecie Państwo zamówić catering na terenie Elbląga, a bogaty wybór dań kuchni polskiej sprawi, że każdy z gości znajdzie to, co uwielbia.
 
Wychodzimy również naprzeciw Państwa mniejszym potrzebom. Doskonale rozumiemy, że po ciężkim dniu pracy jedynym marzeniem jest dobrze zjeść i odpocząć. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie dania na dowóz. Nasz szef kuchni zadba o to aby dania smakowały tak samo wyśmienicie, jak w naszej restauracji, a Państwo będziecie mogli zjeść bez wychodzenia z domu.
 
Zachęcamy do sprawdzenia, jakie oferujemy dania na dowóz. Na Państwa życzenie przygotujemy również na wynos dania tak, abyście mogli wracając z pracy do domu wstąpić po nie do restauracji, a cieszyć się ich smakiem już w rodzinnym gronie, w domu.