Restauracja Stara Karczma w Elblągu - Business lunch

Business lunch

Szukacie Państwo kameralnej lokalizacji na business lunch lub firmową imprezę? Restauracja Stara Karczma jest doskonałym miejscem do organizacji tego typu spotkań. Nasze ciepłe i przytulne wnętrza z pewnością zostaną docenione jako odskocznia od pośpiechu i nawału obowiązków w pracy. Zapraszając biznesowego partnera na lunch, czy obiad, otrzymacie Państwo najwyższą jakość polskiej kuchni w korzystnej cenie. 
 
Lokalizacja restauracji jest doskonałą alternatywą dla innych, dobrze znanych miejsc w Elblągu. To właśnie u nas można zwolnić tempo w ciągu dnia, a wręcz odłączyć się i nabrać sił na kolejne wyzwania. A może podczas business lunchu w restauracji wpadniecie Państwo na przełomowy  pomysł?
 
Jednak nie samą pracą człowiek żyje. Natomiast zżycie z firmą oraz współpracownikami jest bardzo ważne, dlatego warto je celebrować. Najlepiej w restauracji Stara Karczma, gdzie do dyspozycji mamy fantastyczną kameralną salę na małe imprezy firmowe. Oczywiście nie stanowi dla nas problemu organizacja spotkania dla dużej firmy. Sala bankietowa zapewni miejsce dla ponad 100 gości wraz z miejscem do zabawy i tańca.
 
W godzinach otwarcia restauracji zapraszamy na business lunch, natomiast w przypadku chęci organizacji imprezy firmowej, zachęcamy do kontaktu z managerem naszej restauracji  - telefon: 668 504 999, e-mail: biuro@starakarczma.elblag.pl